1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Інспекція звернулась до Держводагенства України щодо перегляду умов дозволу для ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика «Україна»

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області в порядку статей 45,49  Водного кодексу України звернулась до Державного агентства водних ресурсів України щодо прийняття рішення про зміни умов спеціального водокористування для ТОВ «ПКПФ-Україна» в частині зменшення лімітів скидання забруднюючих речовин у річку Хомора.

Детальніше...

Інспекція подала позов до суду про призупинку діяльності ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна»

17 квітня цього року під керівництвом в.о. Голови Держекоінспекції України Ігоря Яковлева відбулась робоча нарада по питанню забруднення річки Случ та її притоки – річки Хомора. Участь у нараді прийняли в.о. начальника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області  Олег Даценко та начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів Ольга Вишомірська.

Детальніше...

ШАНОВНІ ЖІНКИ!!!

Від себе особисто та від колективу Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області щиро вітаю Вас з нагоди чудового весняного свята 8 Березня !

Детальніше...

Результати державного нагляду (контролю) з 18.03.2019 по 22.03.2019

Протягом тижня з 11 по 15 лютого 2019 року Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області проведено 38 ресурсних перевірок на 15 об’єктах державного нагляду (контролю).

Детальніше...

Спалювання сухої рослинності – загроза довкіллю!

Останнім часом в області почастішали випадки неконтрольованого спалювання сухої рослинності на прибудинкових територіях, узбіччях доріг, в лісових масивах та на полях.  Такі пожежі можуть призвести до пожеж в  екосистемах у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

Детальніше...

Полонщина долучилась до операції «Первоцвіт»!

З метою формування високого рівня екологічної культури, особистої причетності та відповідальності за збереження та раціональне використання природних ресурсів, виховання любові до рідного краю, Полонською районною державною адміністрацією були проведені відповідні заходи в навчальних закладах  району.

Детальніше...

ЕКОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ – КРОК ДО ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ!

Екологічна освіта – це той процес, під час якого формується людина із новим, не споживацьким ставленням до природи та її ресурсів, поведінка якої є екологічно відповідальною. Екологічне виховання будується на принципах збалансованого розвитку, який передбачає переорієнтацію освіти на бережливе ставлення до довкілля, відмову від незбалансованих моделей виробництва і споживання. І починатися вона має з першого досвіду життя в цьому світі, продовжуватися в дитсадку, школі, ВУЗі. Екологічна освіта має супроводжувати нас  безперервно протягом всього життя.

Детальніше...